Sizlerle birlikte olduğumuz, 1980 yılından  beri beraberliğimizde daima sizlere dürüst, tutarlı ve en iyi hizmeti vererek sizlerin itimadını kazanmayı amaç edindik. Bu güveniniz ve verdiğiniz destekle buralara geldik. Bizlere gösterdiniz ilgi ve alaka bizleri daima cesaretlendirdi. Sizleri her girişimimizde yanımızda gördük.

Bizlerde sizlere daha iyi ve daha fazla hizmet vermenin yollarını aramaktayız. Bireysel kullanıcıya direkt ulaşan ürünlerdeki başarısının yanı sıra kurumsal kanalda da etkili faaliyetleri ile pazardaki konumunu güçlendiren firmamız, bireysel tüketiciden en büyük kurumsal alıcı devlete kadar her kademede pazara yön veren firmalardan biri olarak faaliyetlerine devam ediyor. Genel Müdürlüğü görevini şirket ortalarımızdan Fahrettin Soydan’ın yürüttüğü firmamız; aşağı­da saymaya çalıştığı­mız ürünlerin fiyatlarını dikkate almanızı diler, Firmamıza şu ana kadar göstermiş olduğunuz ve bundan sonra göstereceğ­iniz yakın alakaya teşekkür ederiz.

ÇOK FONKSİYONLU YAZICILAR, FAKS, YAZICI, ETİKET YAZICISI, FOTOKOPİ

DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ, ELEKTRONİK HESAP MAKİNESİ, PROJEKSİYON

MASA ÜSTÜ BİLGİSAYAR, NOTBOOK, PC, PROJEKSİYON

MASA ÜSTÜ BİLGİSAYAR, NOTBOOK, PC

MASA ÜSTÜ BİLGİSAYAR, NOTBOOK, PC

 

BALGAT 1. CAD, 1394. SOK NO:3/1 ANKARA

TEL: 0312 285 3 285 

FAKS: 0312 220 12 44

 

NECATİBEY CAD, YEŞİLIRMAK SOK

NO:5/2 KIZILAY / ANKARA

TEL    : 0312 231 90 97

FAKS  :0312 231 90 97

 

YASAL UYARI

GİZLİLİK İLKEMİZ

Müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizde, bir iş akdinin karşılıklı olarak imzalanmış olmasına bakılmaksızın, işbu dokümanda detayları açıklanan Gizlilik İlkesi uygulanır. Bu kapsamda ilk temas ve ön görüşme safhasından başlayarak, çalışmalarımızın tüm aşamalarında müşterilerimiz hakkında doğrudan veya dolaylı yoldan elde edilen her türlü bilgi, belge, elektronik ortam kayıt ve verileri, Ticari Sır niteliğini taşıdığı gerekçesiyle, Gizli gizlilik dereceli olarak işleme tabi tutulur.

Ticari Sır

Müşterilerimizin faaliyet alanı ile ilgili yalnızca belirli sayıdaki mensupları ve diğer görevlileri tarafından bilinen, elde edilebilen, rakiplerince bilinmemesi ve üçüncü kişilere ve kamuya açıklanmaması gereken işletme ve şirketin ekonomik hayattaki başarı ve verimliliği için büyük önemi bulunan; iç kuruluş yapısı ve organizasyonu, malî, iktisadî, kredi ve nakit durumu, araştırma ve geliştirme çalışmaları, faaliyet stratejisi, hammadde kaynakları, imalatının teknik özellikleri, fiyatlandırma politikaları, pazarlama taktikleri ve masrafları, pazar payları, toptancı ve perakendeci müşteri potansiyeli ve ağları, izne tâbi veya tâbi olmayan sözleşme bağlantılarına ilişkin bilgi, belge, elektronik ortamdaki kayıt ve verilerden oluşur.

Ticarî sır, ilgili kanunlarda öngörülen esas ve sınırlamalara tâbi olmak kaydıyla açıklanamaz, kullanılamaz ve verilemez.